Skip to content

Asortyment

Sprawdź nasz asortyment elementów metalowo – gumowych i gumowych. Oferujemy produkcję i regenerację poniżej przedstawionych części zgodnie z wytycznymi klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie i indywidualne podejście do klienta.

Asortyment

Sprawdź nasz asortyment elementów metalowo – gumowych i gumowych. Oferujemy produkcję i regenerację poniżej przedstawionych części zgodnie z wytycznymi klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie i indywidualne podejście do klienta.

ssawki-produkty-gumowe-gumowo-metalowe-katalog

Ssawki

Przygotowujemy ssawki gumowe i gumowo - metalowe przystosowane do konkretnych maszyn. Sprawdź katalog i zobacz co możesz dla siebie wybrać.

ar-wybrane-rolki-1

Rolki

W naszej ofercie znajdziesz rolki w różnej specyfikacji, możesz zlecić nam wykonanie idealnie dopasowanych elementów gumowych.

ar-wybrane-koła

Koła

W oparciu o własną technologię produkujemy koła metalowe z ogumieniem przystosowane do maszyny/ wózka. Przejrzyj nasz katalog – koła z ogumieniem. 

ar-wybrane-uszczelki

Uszczelki

Produkujemy uszczelki gumowe, w naszej ofercie znajdziesz zarówno uszczelki uniwersalne, jak i dostosowane konkretnie do Twoich potrzeb i wytycznych.

ar-wybrane-podkładki

Podkładki

W ofercie mamy różnego typu podkładki uszczelniające. Wybierz produkt idealny do Twoich potrzeb i przeznaczenia podkładki. Sprawdź nasz katalog podkładek gumowych.

ar-wybrane-pierścienie

Pierścienie/ Tuleje

Produkujemy gumowe pierścienie uszczelniające i tuleje. Tworzone są z odpowiednich mieszanek, dzięki którym produkty są wytrzymałe i plastyczne.

ar-wybrane-oponki

Oponki gumowe

Produkujemy oponki gumowe o różnych rozmiarach. Sprawdź naszą ofertę. Wybierz oponki gumowe o odpowiedniej średnicy i specyfikacji.

ar-wybrane-membrana

Membrany

W ofercie mamy wysokiej jakości membrany gumowe - powszechny element uszczelniający. Zamów przystosowane do Twoich potrzeb elastyczne membrany gumowe.  

ar-wybrane-stopki

Stopki

Produkujemy wysokiej jakości stopki gumowe i gumowo - metalowe w różnych kształtach, wymiarach. Wybierz taki rodzaj i wielkość jaki najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

ar-wybrane-odboje

Odboje/ Amortyzatory

Tworzymy wysokiej jakości odboje i amortyzatory gumowe i gumowo - metalowe, które znajdują szerokie zastosowanie w transporcie.

ar-wybrane-podklady

Podkłady

W ofercie posiadamy podkłady gumowe i gumowo – metalowe. Produkujemy wysokiej jakości podkłady dla różnych gałęzi przemysłu, na wymiar i zgodnie z poleceniami klienta.

ar-wybrane-przelotki

Przelotki/ Zaślepki

Przygotowujemy różnego rodzaju przelotki gumowe, między innymi przelotki kablowe oraz zaślepki gumowe (np. do rur). Sprawdź jakie wyroby możemy dla Ciebie wyprodukować.

ar-wybrane-kule

Kule/ Zawory

Produkujemy kule i zawory gumowe oraz kule gumowe do zaworów przeznaczone dla hydrauliki i innych gałęzi przemysłu. Sprawdź nasz katalog.

ar-wybrane-mieszki

Mieszki

Wytwarzamy mieszki gumowe z mieszanki o wysokiej odporności i trwałości. Znajdują one zastosowanie głównie w branży motoryzacyjnej i elektrycznej.

ar-wybrane-uchwyty

Uchwyty

Produkujemy uchwyty z różnych rodzajów gumy w zależności od przeznaczenia. Nasze uchwyty gumowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa.

ar-wybrane-wirniki

Wirniki pomp

i sprzęgła

Tworzone przez nas wirniki, pompy i sprzęgła produkowane są z najwyższej jakości tworzywa dopasowanego do zastosowań. 

ar-wybrane-inne

Inne

Poza wymienionymi elementami produkujemy także wiele innych wyrobów gumowych i gumowo – metalowych. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby. Prawdopodobnie znajdziemy idealne rozwiązanie.

Scroll To Top