Skip to content

Kim jestesmy?

Kim jestesmy?

elastomer-rodzinna-firma-produkcja-regeneracja-produktow-gumowo-metalowych

Historia firmy

Elastomer powstał w 1983 roku jako rodzinna firma opierająca się na solidnym wykonaniu i uczciwości, dzięki czemu zdobywaliśmy zaufanie coraz większej grupy klientów. Na przestrzeni lat rozwijaliśmy się dodając nowe elementy oferty, stale unowocześniając technologię produkcji, wprowadzając inteligentne rozwiązania, podnosząc kwalifikacje i doskonaląc umiejętności wszystkich pracowników.

Aktualnie jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem o stabilnej pozycji na rynku. Mimo wzrostu znaczenia przedsiębiorstw zagranicznych na polskim rynku pozostaliśmy firmą opartą wyłącznie o rodzimy kapitał. Asortyment Elastomer stale rośnie, ale wciąż są to wysokiej jakości wyroby gumowo – metalowe. Wypracowaliśmy szereg własnych technologii, które wraz z doświadczeniem zespołu dają możliwość realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń i tworzenia wyrobów gumowo – metalowych o wyjątkowej trwałości.

Elastomer w czterech słowach:

  • DOŚWIADCZENIE

  • SPRZĘT

  • LUDZIE

  • SOLIDNOŚĆ

Nasze wartości

Nasza firma nie rozwijałaby się i nie zdobywałaby nowych i stałych klientów gdyby nie kilka wartości, którymi się posługujemy i są dla nas bardzo ważne. Pierwszą z nich jest systematyczny rozwój, który doprowadził nas w to miejsce. Idziemy z duchem czasu, rozwojem technologii i zmianami w potrzebach klientów. Tworzymy własne technologie i rozwiązania, które pozwalają na produkcję wysokiej jakości wyrobów gumowo – metalowych.

Standardy jakie sobie obraliśmy generują kierunki rozwoju firmy. Wciąż, tak jak w dniu założenia działalności, dbamy o solidne wykonanie produktów i uczciwość we współpracy z klientami, kontrahentami i pracownikami.

Cała nasza kadra to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Większość współpracuje z nami od wielu lat. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować fachowe doradztwo. Zależy nam na dobrym kontakcie z klientami. Dzięki temu możemy poznać potrzeby, uwagi dotyczące naszych realizacji i rozwijać firmę w taki sposób, by dostosować się do wymagań rynku. Poza tym nie boimy się nowych wyzwań. Mimo stałego pakietu zleceń, realizowanych na co dzień dla naszych klientów, wciąż poszukujemy nowych gałęzi przemysłu i przedsiębiorców, których zainteresujemy ofertą.

firma-produkująca-elementy-gumowo-metalowych-solidne-wykonanie
Scroll To Top